10.03.2021

Вознесенський шкіряний завод

Якісну натуральну шкіру для різних потреб виготовляє вознесенський шкіряний завод «В-центр». Це один з найпотужніших та надійних виробників в Україні, чия продукція популярна не тільки на батьківщині.

Щороку тут випускають до 70 мільйонів квадратних дециметрів шкіри натурального походження.

Історична довідка

Підприємство було відкрито у 2014 році на базі колишнього заводу, що працював у місті Вознесенськ з 1978 року. Системна модернізація виробництва, запровадження новітніх технологій дозволило за короткий час вивести завод в число лідерів ринку.

Сьогодні наші шкіри закуповують Італія, Ізраїль, США, Німеччина, а також близькі партнери: Білорусь, Естонія, Молдова, Казахстан та інші. 

Такі відомі бренди Grisport S.p.A., Diadora S.p.A, Mondeox SPA, Garsport S.r.l., ТМ "МИДА", «Українська промислова компанія «Крок»» виготовляють свою продукцію саме зі шкір V-Center.

Вознесенський шкіряний завод В-Центр

Наші переваги

Нам довіряють, тому що вознесенський шкірзавод проводить ретельний відбір сировини, що надходить. Шкіри великої рогатої худоби перевіряють на наявність пошкоджень та зараження. Ті, що не відповідають вимогам, бракуються і не допускають до виробництва.

Готова продукція теж потрапляє на перевірку до сертифікованої лабораторії. Фахівці досліджують її якість та тільки потім дають добро на продаж. Така подвійна перевірка виключає брак і гарантує високу якість кінцевого продукту.

У роботі використовуємо безпечні методи дублення шкір:

  • рослинний. Використовуються дубильні речовини природного походження, які отримують з кори дерев, листя, плодів та коренів. Таніни не псують матеріал. Під їх дією шкіра стає міцною та еластичною, може набувати відтінки бежевого кольору. Вона добре «дихає» і буде слугувати багато років;
  • хромовий. Використовуються безпечні для людини солі хрому. Процес дублення займає менше часу, а кінцевий продукт коштує дешевше. Хромова шкіра стійка до зовнішніх проявів: не вбирає вологу, стійка до стирання добре пропускає пару та повітря, міцна.

Наш завод з оброблення шкіри не спричиняє шкоду оточуючому середовищу, що підтверджено сертифікатом центру EcoVadis. 

Відповідність міжнародним стандартам якості підтверджена стандартом ISO 9001:2015, а екологічна безпечність – ISO 14001:2015, які ми отримали у 2018 році.                                       

У 2019 році отримали срібну медаль Міжнародної спільноти виробників шкіри LWG (Leather Working Group) та стали першою в Україні сертифікованою компанією за міжнародними стандартами. Це стало підтвердженням того, що наша продукція відповідає актуальним світовим тенденціям шкіряного виробництва. 

Яку шкіру виробляємо

На заводі з виробництва шкіри в Вознесенську можна замовити сировину для пошиття взуття, ременів, галантерейних виробів, виробництва меблів, автомобільної промисловості. Є у продажу шкіра з крупним або дрібним тисненням.

Ми також виробляємо по доступних цінах:

  • спилок – натуральну підкладкову шкіру – у різних варіантах. Її можна використовувати для пошиття взуттєвих устілок та внутрішніх частин виробів галантерейного призначення;
  • гідрофобну шкіру, яка використовується при виготовленні робочого взуття, військового, для екстремальних видів спорту та моделей повсякденного вжитку.

У «В-Центр» можна купити сировину для своїх потреб на вигідних умовах. 

Замовити можна безпосередньо у каталозі лише за один клік. Налагоджена система логістики дає змогу швидко доставляти товар по Україні, в країни Європейської співдружності, та інші держави світу.

До кожного клієнта виявляємо повагу та дослухаємося до його побажань.