Автомобільна шкіра

Автомобільна шкіра
-

м2

+
Виникли питання у виборі шкіри?

Залиште заявку

і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш менеджер для надання консультації.
Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Шкіра для авто від виробника

Авто, салон якого вкрито шкірою, відносять до машин преміум класу. Втім, і бюджетний автомобіль нескладно підтягнути то такого рівня: достатньо лише змінити внутрішній інтер’єр транспортного засобу на автомобільну шкіру.

Автомобільна шкіра від українського виробника В-Центр це завжди поєднання якості і ціни.

Автошкіра - що треба знати?

Як і будь-яка інша сировина, автошкіра має свої переваги та недоліки. Виготовляють її зі шкір великої рогатої худоби (корів та биків). У процесі обробки натуральна шкіра набуває додаткових властивостей. Кінцевий матеріал відрізняється:

  • високими показниками витривалості до механічних пошкоджень;
  • не псується під дією зовнішніх факторів;
  • не витягується у процесі експлуатації;
  • не піддається впливу бензину та автомобільної оливи та іншим забрудненням;
  • стійкістю кольору;
  • не втрачає свої якості під дією високих та низьких температур.

Слід також додати, що шкіра для авто добре пропускає повітря, тож водій і пасажири почуваються комфортно. А ще натуральна шкіра здатна покращити шумоізоляцію та акустику у салоні, зменшити вібрації.

Однак варто враховувати, що вона стає холодною на морозі та нагрівається під дією тепла та сонячних променів.

У ході оброблення виробник може залишити сировині природний малюнок, або змінити рельєф. Тому виділяють декілька видів матеріалу.

 Шкіра для автомобілів може бути гладенька чи перфорована, яка покращує повітрообмін. А комбінація різних фактур дозволяє створити цікавий інтер’єр у салоні. 

Автомобільна шкіра від виробника  В-Центр

Шкіра на авто - технологія обробки 

Перед усім шкіра, що поступає на нашу фабрику, проходить ретельний контроль. Фахівці відбирають тільки неушкоджені шкіри. Зразки, що мають недоліки будь-якого характеру, не поступають на виробничі ділянки. Щоб кінцевий варіант сировини набув потрібних якостей, шкіру обробляють різними матеріалами.

На фінішному етапі сировину шліфують та залишають гладенькою, або змінюють текстуру. У другому випадку використовують спеціальні преси, що імітують рельєф під будь-який дизайн. 

Коли будете замовляти, обов’язково поцікавтеся, чи відповідає вашим вимогам запропонований товар.

Авто шкіра в салон

Щоб шкіряний салон улюбленого авто довгий час радував своєю красою, власник має турбуватися про його «здоров’я». Один або два рази на місяць робіть «косметичні процедури», використовуючи різні спеціальні бальзами та кондиціонери з обов’язковим поліруванням на фініші. Це допоможе уникнути вигорання кольору. Зниження еластичності, буде запобігати появі тріщин. 

Де купити автомобільну шкіру?

Якщо шукаєте, де купити автомобільну шкіру, завітайте до сайту заводу з виготовлення шкіри «В-Центр». Наша продукція відповідає усім міжнародним стандартам якості та екологічним нормам. А ціна від виробника найпривабливіша на ринку України.
Придбати відповідну шкіру на вигідних умовах можна в українського виробника – «В-Центр».

Детальніше