11.05.2021

Купити шкіру в Україні

Крейзі хорс галантерений преміум
-

м2

+
Пуль-Апп
-

м2

+
Нубук Siliconato
-

м2

+

У разі потреби купити шкіру в Україні високої якості, варто звернутися до заводу з виробництва шкіри «В-центр». Це одне з найпотужніших підприємств країни цього напрямку. Щороку тут виробляють 70 мільйонів квадратних дециметрів натуральної сировини зі шкір великої рогатої худоби.

Досягнення заводу високо оцінило Міжнародна спільнота виробників шкіри – LWG (Leather Working Group). У 2019 році фахівці провели аудит заводу у Вознесенську. Роботу оцінили високо та нагородили колектив срібною медаллю. Таким чином «В-центр» став першим в Україні підприємством у своїй царині, яке отримало сертифікат, що підтвердив відповідність продукції міжнародним стандартам. 

Натуральна шкіра вищого ґатунку

Ми виробляємо добротну сировину для потреб легкої промисловості та армії. У нас можна придбати натуральну шкіру різних видів, відтінків та тиснення:

  • нубук;
  • автомобільна;
  • меблева; 
  • гідрофобна;
  • спилок.

Кольорова гама задовольнить найвибагливішого покупця. У наявності чорна, коричнева, беж, жовта, синя, блакитна, лавандова, фіолетова та інші. Є матова та з блиском, з обробкою під шкіру рептилії, великим та дрібним тисненням.

Можна купити шкіру для пошиття різних видів взуття: для жінок, чоловіків, спортивне, робоче, армійське, спецпризначення; сумок та ременів. Підійде для використання при внутрішній обробці автомобілів та виробництві меблів.

Має попит спилок, який купують для внутрішніх деталей сумок, ременів, взуття. У деяких моделях черевиків та чобіт використовують разом зі шкірою при пошитті верху.

Рослинне та хромове дублення

Уся сировина, що поступає на завод проходить дбайливу перевірку. Якщо є пошкодження чи виявлені ураження хворобами, у виробничий процес не допускається.

Увесь вихідний матеріал проходить дублення. Воно відбувається з використанням двох технологій.

За рослинним методом шкіру обробляють природними речовинами, добутими з кори дерев, коренів, плодів, листя. Природні таніни дбайливо діють, не псують матеріал. Шкіра набуває міцності та еластичність. Легко піддається подальшим маніпуляціям. Вироби з такої сировини пропускають повітря, дозволяючи шкірі «дихати» та здатні слугувати тривалий термін. Можна замовити в один клік, натиснувши на відповідну клавішу біля опису вибраного товару.

Якщо є потреба купити шкіру, яка буде добре захищати від вологи, слід обрати хромову. Такий вид отримують у результаті дублення солями хрому. Цей метод вимагає менше часу, а кінцевий продукт буде коштувати значно дешевше. Така шкіра теж міцна, добре пропускає повітря та не збирає пару.

Обидва методи не шкодять здоров’ю людини та оточуючому середовищу, що підтверджено відповідним міжнародним стандартом екологічної безпечності – ISO 14001:2015.

 По завершенні усіх процесів виготовлення, матеріал відправляють до заводської сертифікованої лабораторії на перевірку. У продаж поступає тільки та продукція, яка пройшла контроль якості.

 Якість нашої продукції теж підтверджена міжнародними організаціями за стандартом ISO 9001:2015.

Купити натуральну шкіру в Україні

Завжди вигідно купити натуральну шкіру безпосередньо у виробника. На складах заводу компанії «В–центр» постійно є у повному обсязі продукція, яка представлена в нашому онлайн-каталозі. Ціни помірні, а формат платежу можна обрати самостійно з тих, що ми пропонуємо. 

У Львові, Києві, Дніпрі, Харкові є можливість звернутися до наших офіційних представництв. В решту регіонів України постачання здійснюються поштовими сервісами або кур’єром. Можливий самовивіз зі складу у Вознесенську.