24.06.2021

Купити натуральну шкіру оптом

Шкіряні вироби користуються популярністю, так як відрізняються довговічністю використання і привабливим зовнішнім виглядом. Більшість виробників намагаються купити натуральну шкіру оптом у перевіреного постачальника, що гарантує високу якість свого продукту. На сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «У-центр» представлено каталог матеріалів за доступною ціною від виробника.

Натуральна шкіра - особливості виробництва

Для вироблення натуральної сировини (шкур тварин) використовують такий метод як дублення. Це допомагає прибрати ті властивості шкіри, що не потрібні в виробі, підготувавши її до застосування. Розрізняють як натуральні, так і хімічні способи дублення. Виділяють наступні види:

 • хромове. Вироби з такої шкіри досить м'які, еластичні, термостійкі, вони легко пропускають повітря, а також воду;
 • рослинне. Для обробки використовується дубильні речовини рослинного походження. В результаті виходить щільний, більш товстий і водостійкий продукт, зі зниженою термостійкістю;
 • Купити натуральну шкіру оптом від виробника В-Центр.

Переваги натуральної шкіри

При придбанні натуральної шкіри, оптом можна в режимі онлайн, її плюсами є не тільки можливість заощадити підприємствам, відшиваються сучасні якісні вироби, але і безліч інших моментів. Так, до переваг хорошого продукту відносять:

 1. м'якість;
 2. стійкість до пошкоджень;
 3. хорошу проникність повітря, тіло «дихає»;
 4. матеріал може поглинати вологу;
 5. комфорт і відсутність пітливості;
 6. довгий термін експлуатації виробів без втрати своїх якостей і зовнішнього вигляду;
 7. немає неприємного запаху і відсутня сприятливе середовище для розвитку бактерій;
 8. відсутність шкідливих компонентів;
 9. може розтягуватися, приймаючи форму тіла.

Ці матеріали йдуть на пошиття різних варіантів виробів: куртки, сумки, взуття, гаманці, портмоне, ремені та багато іншого.

Натуральна шкіра оптом в Україні

На сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «У-Центр» представлений великий каталог продукції, яка доступна до замовлення. Тут можна купити натуральну шкіру оптом наступних видів:

 • взуттєва;
 • галантерейна;
 • автомобільна;
 • меблева;
 • ремінна;
 • гидрофобная;
 • спилок.

Замовити натуральну шкіру оптом в Україні через сайт заводу з виробництва натуральної шкіри «У-центр» можна в телефонному режимі. Контактні дані вказані у відповідному розділі на сайті.

В електронному каталозі представлена ​​якісна продукція від виробника. Ціна вказана за один метр шкіри. Доставка в найкоротші терміни за вказаною адресою в Україні.