11.08.2021

Купити шкіру з заводу В-Центр

Шкіра ремінна
-

м2

+
Спилок - Саф’ян
-

м2

+

Якщо ви поставили собі за мету купити шкіру з заводу, який надає тільки високоякісну продукцію, тоді вам варто звернути увагу на сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «У-Центр». Компанія знаходиться в Вознесенську і користується великою довірою у багатьох виробників шкіряних виробів. Доступна ціна, а також широкий вибір дозволяє клієнтам підібрати ідеальний для себе товар.

Шкіра від виробника - завод В-Центр

Надходить шкіра прямо з заводу, а значить вам не доведеться довго чекати своє замовлення. Що стосується якості, то воно на вищому рівні, так як дотримані всі норми і вимоги щодо вироблення сировини. Процедура створення шкіри зводиться до наступних процесів: підготовка, дублення, оздоблення. На першому етапі проводиться видалення волосків, потім підшкірно-жирового шару. Для цього застосовують такі речовини, як кухонна сіль, суспензія вапна, сульфат амонію і спеціальну техніку. Виділяють наступні методи роботи зі шкурами тварин, які в подальшому використовують для виготовлення одягу, сумок, взуття і аксесуарів:

 • хромове. Для пом'якшення сировини, а також надання йому м'якості та еластичності використовуються солі хрому;
 • рослинне. Дублячі речовини з кори дерев і листя рослин надають матеріалу особливу щільність, водостійкість і стійкість до температур;
 • жирове. Застосовують жири морських тварин і риб;
 • алюмінієве. Солі алюмінію забезпечують м'якість і еластичність сировини, але при цьому воно боїться вологи;
 • синтетичне. Також використовується для додання еластичності і привабливості матеріалу, але найчастіше цей метод доповнюють іншими способами обробки.

Сьогодні можна купити шкіру з заводу, оброблену різними способами, з набором якісних характеристик, які потрібні клієнтові для виготовлення певних видів виробів. Для виготовлення використовують шкури великої рогатої худоби (бичача, теляча, коров'яча), кіз і овець, свинячу, рептилій (крокодиляча, зміїна), кенгуру і страуса.

Купити шкіру з заводу В-Центр

Ви можете купити шкіру Вознесенського заводу, що володіє цілим рядом достоїнств перед іншими матеріалами:

 1. висока м'якість і еластичність;
 2. приємна на дотик;
 3. підвищена міцність і стійкість до пошкоджень;
 4. висока повітропроникність;
 5. здатність поглинати вологу і запобігати потіння;
 6. комфорт під час використання виробів;
 7. довгий термін служби без втрати привабливості зовнішнього вигляду;
 8. запобігання появи неприємного запаху і розвитку бактерій;
 9. екологічність і безпеку для здоров'я людини;
 10. здатність до розтягування і придбання форми стопи (взуття).

Різновиди шкіри від виробника

Сьогодні найбільш популярними сортами шкіри є:

 • замша. Лицьова частина природно шліфувати. Вона тонка, бархатиста, приємна на дотик, має високі показники гігроскопічності;
 • нубук. Гарна циркуляція повітря і зовнішній вигляд, але знижена зносостійкість;
 • велюр. Шліфований матеріал, що вимагає особливого догляду. Можуть залишатися розводи і виступати сіль після дощу і снігу;
 • гладка. Найбільш популярний варіант для всіх видів виробів. Має хороші пори через які проникає повітря, висока м'якість і еластичність, довгий термін експлуатації, легкий догляд;
 • лакова. Поверхня шкіри покривається спеціальним складом і лаком, що забезпечує привабливий зовнішній вигляд. При цьому погано пропускає повітря, поверхня може тріскатися, боїться знижених температур.

Як купити шкіру з Вознесенського заводу?

На сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «У-Центр» представлена ​​відмінна продукція від виробника, чиє якість перевірена роками і підтверджено численними позитивними відгуками клієнтів. У каталозі представлені всі види шкір, використовувати які можна як для пошиття одягу та взуття, так і сумок, гаманців, спорядження. Ціни цілком доступні і виправдані якістю товару. Для оформлення замовлення, а також підбору потрібного сорту матеріалу необхідно зв'язатися з консультантами магазину за телефонами, вказаними на сайті. Доставка вашого замовлення здійснюється по всій території України в найкоротші терміни.