11.05.2021

Купити шкіру рослинного дублення в Україні

Вентура
-

м2

+
Краст рослинного дублення
-

м2

+

Для пошиття якісних шкіряних виробів важливо правильно вибирати матеріал. Він повинен бути довговічним, екологічним і при цьому «дихати». Ці властивості характерні для сировини, яка пройшла обробку рослинними компонентами. Сьогодні можна купити шкіру рослинного дублення в Україні на сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «В-центр». У чому ж секрет і особливість виробництва такого матеріалу?

Натуральна шкіра рослинного дублення - що це?

В основі методу виготовлення матеріалу лежить застосування танинов. Ці дубильні речовини рослинного походження знаходяться в листі, коренях і корі дерев. Завдяки використанню танинов шкіра набуває характерного колір (бежевий відтінок), а також стає більш еластичною, міцною. Якщо розглядати з точки зору екології, то рослинне дублення вважається щадним процесом, який не забруднює повітря, не супроводжується використанням шкідливих елементів. Сировина стає повністю біорозкладаним, не провокує алергічні реакції.

Матеріал характеризується особливим малюнком, який приваблює своїм зовнішнім виглядом. На дотик вона дуже м'яка і приємна.

Процес рослинного дублення виглядає наступним чином:

 • на етапі підготовки зі шкури видаляється підшкірний жир, волосяний покрив. Щоб прибрати вологу з тканин, а також запобігти процесу гниття, проводять замочування в міцному розчині солі;
 • для вимивання солі шкіра ретельно замочується. Проводиться процес вапнування. На цьому етапі знижується міцність волосяного покриву;
 • фахівець видаляє залишки волосків, прибирає ділянки, які не придатні до використання;
 • проводиться обеззоліванія для розм'якшення і пластифікації матеріалу;
 • етап квашення. Для очищення сировини від продуктів хімічної реакції шкура піддається обробці розчином сірчаної кислоти. Процедура дозволяє в подальшому прискорити процес вбирання дубильних речовин в структуру вироби.

Процедура рослинного дублення проводиться в декількох ваннах, які наповнені спеціальним сировиною з танинами. Традиційно використовувався відвар з кори дуба, а після - ліщини, інших чагарників, рослин.

Купить кожу растительного дубления в Украине от компании В-Центр

Повний цикл займає тривалий період часу, близько одного року. Для зниження витрат виробники додають спеціальні синтетичні таніни. Після закінчення всіх процесів шкуру промивають, висушують, обробляють жировими просоченнями для поліпшення якостей.

Завдяки унікальним властивостям матеріал використовують майстри, що створюють вироби з красивим тисненням, різьбленням. Згодом він може змінюватися, поглинаючи вологу, жири, інші речовини з навколишнього середовища. В результаті природного старіння шкіра покривається патиною, темніє, набуваючи благородний вінтажний вид.

Для чого потрібна шкіра рослинного дублення?

До переваг такого матеріалу відносять такі моменти:

 • вироби комфортні в процесі носіння;
 • зберігається хороший мікроклімат, температурний режим;
 • матеріал «дихає»;
 • пластичність. Може розтягуватися і змінювати форму;
 • здатність тримати відбиток;
 • ідеальна основа для польоту фантазії майстра, здатного створювати ефекти антик, вінтаж та старіння.

Крім плюсів матеріал володіє деякими недоліками, які пов'язані з водою. Масла, якими просякнута вся структура шкіри, дуже добре вимиваються під дією вологи, що призводить до втрати якісних показників, міцності. Якщо не залишати виріб у воді, то цього можна уникнути, продовживши термін використання виробів.

Більшість фахівців вважають за краще працювати саме з цим видом матеріалу, так як він досить еластичний і легко піддається обробці. Всі вироби виглядають дуже дорого, міцно, а також мають гарну зносостійкість.

Де купити шкіру рослинного дублення?

Купити шкіру рослинного дублення в Україні можна на сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «В-центр». Тут представлена ​​продукція від виробника, який особливу увагу приділяє якості, безпеки своєї сировини. Ціна продукції демократична. Для оформлення замовлення можна зв'язатися з менеджерами за телефонами, які вказані на сайті, уточнивши всі питання щодо наявності, доставки замовлення по Україні.