11.05.2021

Купити шкіру для пошиття в Україні

Віторія
-

м2

+
Сорренто
-

м2

+
Солофра
-

м2

+

Шкіряні речі не втрачають своєї актуальності, незважаючи ні на що. Це пояснюється характеристиками, якими володіє цей матеріал, в порівнянні з іншими замінниками. Купити шкіру для пошиття одягу, взуття, ременів і сумок можна на сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «У-центр», який пропонує своїм клієнтам тільки якісну продукцію вищого класу.

Як вибрати натуральну шкіру для пошиття?

До сировини, що використовується у виробництві якісного одягу та аксесуарів, пред'являються особливі вимоги. Вона повинна бути досить м'якою, щоб створювати такі вироби, які будуть виглядати досить естетично. Якщо ж матеріал досить грубий. Щільний, то речі вийдуть відповідні. Деякий сировину взагалі не підходить для обробки. Важливо, щоб не було ламкості, адже в іншому випадку майстру буде складно проводити будь-які види обробки і обробки. Якісна сировина має хорошу зносостійкість. В цьому випадку можна розраховувати на те, що під дією тертя, навантажень полотно не зіпсується. Не менш важливим є можливість нанесення тиснення на поверхню. Це забезпечить легке створення естетики одягу (нанесення малюнка, поліпшення текстури і так далі).

Сьогодні можна купити шкіру для пошиття наступних видів:

 1. з овчини;
 2. з кози;
 3. зі свинини;
 4. з ВРХ;
 5. ексклюзивні екзотичні шкури.

Залежно від того, що планується виготовляти замовник підбирає сировину. Так, для пошиття рукавичок бажано використовувати розтягується шкіру, яка виготовляється з овчини. Замша використовують для створення різних видів одягу, взуття та аксесуарів.

Що роблять зі шкіри для пошиття?

Зараз можна придбати найрізноманітніші варіанти одягу відшиті з якісного шкіряного матеріалу:

 • верхній одяг (пальто, плащ, куртка). Такий виріб добре захищає від вітру, дощу, прекрасно лягає по фігурі, підкреслюючи її гідності. Таке вбрання практичний, універсальний, комфортний в носінні;
 • штани, спідниці. У цьому сезоні цей варіант одягу знаходиться на піку популярності. Образ з такими речами завжди виглядає стильно і сучасно;
 • головні убори. Всілякі панами, берети і навіть косинки - тренди, які створюються з якісної м'якої шкіри;
 • рукавички. Жодна дівчина не обходиться без такого красивого аксесуара, який захищає руки від холоду, доповнює елегантний образ;
 • сукні. Відмінний вибір для дівчат з ідеальною фігурою. Такий одяг виглядає дуже сексуально;
 • пояса. Окремий вид аксесуарів, без яких важко уявити як чоловіків, так і жінок. Для виробництва ременів береться якісна, щільна шкіра;
 • взуття. Особлива увага приділяється якості вичинки сировини, технології обробки.

В асортименті багатьох магазинів, які спеціалізуються на шкіряних виробах, завжди великий вибір різних видів і якості одягу. Тим, хто планує займатися пошиттям речей, слід з відповідальністю підходити до вибору постачальника всіх матеріалів.

Як виробляють шкіру для пошиття?

Окремо слід приділити увагу особливостям дублення, підготовки продукції до використання. Всі шкіряні підприємства проводять такі етапи: підготовка, дублення, оздоблення. Від того, наскільки правильно пройшов процес дублення, у багато залежить кінцевий результат і якість матеріалу. Сьогодні виробники використовують кілька методів дублення:

 1. рослинне. Сировина замочується в відварі з кори, листя, коріння деяких дерев, рослин, чагарників;
 2. хромове. Процедура займає менше часу, ніж в першому випадку, але для роботи використовується сульфат хрому;
 3. альдегідні. Для делікатної обробки матеріалів.

Перший метод часто використовують для сировини, яке в подальшому буде використовуватися в меблевому, взуттєвому виробництві, другий - для створення одягу та сумок, а третій - у виробництві дитячих речей.

Де купити шкіру для пошиття в Україні?

Якщо ви хочете купити натуральну шкіру для пошиття, тоді звертайтеся до фахівців заводу з виробництва натуральної шкіри «У-центр». На сайті представлена ​​продукція від виробника перевіреного часом. Замовити сировину, вартість якого цілком прийнятна і вигідна для багатьох виробництв, можна за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Досвідчені менеджери приймуть вашу заявку, дадуть відповідь на питання щодо наявності потрібної кількості сировини, способів оплати. Доставка здійснюється у всі регіони України.