11.05.2021

Купити шкіру для пошиття чохлів

Автомобільна шкіра
-

м2

+

Безсумнівно шкіряний салон автомобіля виглядає дуже красиво і презентабельно, особливо, якщо сировина дійсно якісне. Підприємства, які займаються перетяжкою салонів, знають, що не всі матеріали для цього годяться. Купити шкіру для пошиття чохлів високої якості в Україні можна на сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «У-центр», де представлений великий каталог продукції за доступною ціною.

Шкіра для автомобільних чохлів - види

Перш ніж купити шкіру для пошиття чохлів, слід розібратися в якісних характеристиках подібної продукції. Адже існує безліч факторів, які впливають на остаточний вибір. Залежно від походження натуральна шкіра поділяється на наступні типи:

 • великої рогатої худоби. Сировина вважається високоякісним, здатним витримати різні способи роботи з ним. Найбільш дорогими вважаються тонкі телячі шкури, з яких роблять м'який продукт;
 • кінська. Міцніша і міцна ніж шкіра ВРХ, але не так поширена;
 • овеча, козяча. Володіє м'якістю, міцністю, приємною поверхнею;
 • свиняча. Характеризується зернистої, трохи пористою поверхнею, а також міцністю, водонепроникністю;
 • екзотична. Сюди відносять шкіру рептилій, птахів та інших екзотичних тварин.

Для автомобільних сидінь найчастіше використовують сировину зі шкір ВРХ, а ось для окремих елементів (вставки на кермі, сидіннях, кулісах) можуть застосовувати більш дорогі екзотичні матеріали.

Купити шкіру для чохла краще з урахуванням якісних властивостей і характеристик. Найбільш затребуваними є наступні варіанти:

 1. Анілінова. Сировина піддається мінімальній обробці, найчастіше пофарбована органічними барвниками. До плюсів відносять високу якість, міцність, м'якість.
 2. Напіваніліновою. Проходить більше число технічних обробок, також характеризується міцністю.
 3. Гладка. Вона не шліфується, не проходить складні етапи обробки. Для виготовлення береться тільки високоякісну сировину без яких-небудь дефектів, але з природним малюнком. Цей вид вважається найбільш зносостійким, приємним на дотик.
 4. Текстурована. Сировина укладають і тримають під спеціальними плитами (з розігрівом), що забезпечує усунення деяких дефектів на матеріалі, а також отримання малюнка / текстури.
 5. Наппа. Поверхня відрізняється хорошою гладкістю. Виготовлені зі шкіри ВРХ вироби дуже м'які, еластичні.
 6. Спілок. Отримують в результаті розшарування шкури на кілька шарів.
 7. Чепрак, Шора. Виготовляють з товстої, щільної шкіри шляхом жирового дублення. Це пластичний і міцний матеріал.
 8. Замша. Оксамитовий, м'який і повітропроникний матеріал, що володіє приємною текстурою.
 9. Велюр. В результаті хромового дублення, шліфування овечих і свинячих шкір, виробляють якісний продукт, який приваблює своїм зовнішнім виглядом.

Купити шкіру для пошиття чохлів від Вознесенського шкіряного заводу

Якщо вас цікавить автомобільна шкіра, то краще вибирати товщину - від 1,2-1,6 мм. При цьому матеріал повинен бути стійкий до негативного впливу сонячних променів, перепадів температури і вологості. Поверхня якісного матеріалу з високим опором до механічних пошкоджень (стирання, розтріскування) забезпечує довгий термін служби. Якщо у сировини недостатньо високі характеристики зносостійкості, то цілком ймовірно, що через деякий час вони втратять свій привабливий зовнішній вигляд.

Купить кожу для пошива чехлов от Вознесенского кожевенного завода

 

Як і де купити шкіру для автомобільних чохлів?

Ви все ще перебуваєте в пошуках якісного матеріалу від виробника? Тоді слід звернути увагу на сайт заводу з виробництва натуральної шкіри «У-центр». У каталозі представлена ​​різна шкіра, яка підходить для виготовлення одягу, взуття, оббивки салону авто, меблів, а також створення красивих і міцних аксесуарів. Вартість продукції вказана за один погонний метр. Великі замовники можуть розраховувати на отримання знижки. Замовити продукцію можна за телефонами, які вказані на сайті, а також через особистий кабінет, після проведення реєстрації. Доставка матеріалів здійснюється в усі регіони України в найкоротші терміни. Наша співпраця буде вигідною для обох сторін, так як команда магазину працює якісно, ​​оперативно, враховуючи індивідуальні потреби кожного клієнта.