11.08.2021

Купити шкіру для взуття в Україні

Нубук Siliconato
-

м2

+

Для створення якісного взуття використовуються перевірені матеріали з підвищеними характеристиками зносостійкості, довговічності, м'якості. Такий можна отримати лише при використанні у виробництві натуральної сировини. Купити шкіру для взуття від виробника, який має тільки позитивні відгуки, можна на сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «У-Центр». Тут ви зможете знайти потрібний для вас варіант за доступними цінами.

Як вибрати купити шкіру для взуття?

Сьогодні можна знайти одяг і взуття, виконану з різних матеріалів. Це може бути текстиль, поліуретан, шкірозамінник, а також натуральна шкіра. Для свого виробництва багато компаній використовують такі варіанти:

 • свинна. Швидко розтягується і втрачає первинний зовнішній вигляд. Через великі, широких пір її частіше використовують для внутрішньої обробки: устілки, внутрішні деталі;
 • опоек. Шкура молодих телят до 1 року. Добре розтягується, але не втрачає своєї форми, м'яка і ніжна;
 • виросток - шкура молодого бичка;
 • бугай - дорослого бика;
 • яловка - корови;
 • шевро. З шкур козенят. Продукт виходить еластичний, м'який, міцний;
 • шеврет - дуже щільне сировину зі шкір молодих овець.

Перш ніж купити шкіру для виготовлення взуття, слід детально вивчити всі якісні характеристики продукції. Виділяють такі різновиди:

 1. замша. Лицьова частина злегка подшліфовуется для коригування зовнішніх дефектів. Тонка, м'яка, бархатиста, з хорошою гігроскопічністю. Використовується для виготовлення дорогих речей;
 2. нубук. Дрібний оксамитовий ворс надає особливу красу виробам. Але при цьому є хороша вентиляція, а зносостійкість дійсно хороша;
 3. велюр. Лицьова сторона зашліфовані досить глибоко, що забезпечує неймовірну м'якість продукції;
 4. лакова. Покриття з шару поліуретану. Спочатку сировину полірується, а потім покривається шаром. Дуже красивий вид, але немає хорошої циркуляції повітря.

Дуже важливо вивчити всі особливості і характеристики кожного виду, щоб в подальшому можна було створювати ідеальні вироби.

Як підібрати і купити шкіру для пошиття взуття?

Щоб не помилитися і не придбати шкірозамінник, слід знати деякі моменти, що відрізняють його від натуральної сировини:

 • Необхідно натиснути на поверхню виробу, також можна просто її зігнути, якщо це дозволяє форма. На натуральній шкірі вм'ятини і складки досить швидко розгладжуються, чим не може похвалитися синтетика;
 • буде потрібно прикласти долоню до поверхні. Якщо виникло відчуття теплоти, тоді перед вами натуральний матеріал, а якщо холод і з'явилася вологість - то замінник;
 • можна ретельно вивчити зріз. Синтетичний матеріал складається з декількох шарів, а натуральний - з одного;
 • придивіться до розташування пір. Штучні матеріали мають рівномірний малюнок і пори, на відміну від натуральних.

Перш ніж купити натуральну шкіру для взуття, її можна понюхати. Аромат шкіряного взуття або сумки важко сплутати з синтетичними товарами, які зовсім інакше пахнуть. Також потрібно пробувати все на дотик, вивчати структуру поверхні, наскільки матеріал еластичний і м'який.

Де купити шкіру для виготовлення взуття?

На сайті «В-центр» ви можете купити шкіру з заводу. У нас представлений широкий асортимент якісної продукції. Тут ви, безсумнівно, зможете підібрати і купити шкіру для пошиття взуття в Україні за доступними цінами. Каталог перевіреної і зносостійкого продукції досить великий, а менеджери завжди підкажуть вартість за метр. Для оформлення замовлення можна використовувати контактні телефони, вказані на сайті. Досвідчені консультанти зможуть надати вам всю необхідну інформацію щодо продукції Вознесенського заводу, наявності та якості, а також способів оплати. Доставка здійснюється найбільш зручним для вас способом в усі регіони країни.

З В-Центр дуже просто купити шкіру для взуття в Україні від якісного і перевіреного виробника. Замовивши продукцію нашої компанії, ви, безсумнівно, зможете на власному досвіді оцінити не тільки високоякісний товар, але також і високий рівень обслуговування.