11.11.2019

Тенденції моди і новинки у виробництві взуття

V-center Тенденції моди і новинки у виробництві взуття

У серпні 2019 р. підприємством ТОВ «В-Центр» проведено семінар на тему: «Тенденції моди і новинки у виробництві взуття». У семінарі взяли участь виробники взуття, а також виробники галантерейних виробів з 25 міст України. Програма семінару була запланована таким чином, щоб всі учасники заходу були задоволені. Фахівці ТОВ «В-Центр» ознайомили присутніх з технологічним процесом виробництва шкіри, а також новими напрацюваннями в сфері взуттєвого напрямку. «Родзинкою» заходу був виступ італійських партнерів:

  • Головний спікер нашого семінару Джанлука ПОЛЛАСТРЕЛЛІ - один з провідних італійських дизайнерів і модельєрів взуття, розповів про тонкощі створення взуття, починаючи від розробки нової моделі в паперовому шаблоні до оздоблень вже готового взуття.
  • Директор відомої італійської компанії S.A.M.A.C., яка працює на взуттєвому ринку з 1977 року, Michele Zabeo поділився порадами, як зберігати баланс між традиціями та інноваціями, і як встигати за світовими тенденціями і запитами покупців.
  • Представник італійської компанії «Fenice» Ольга Ковч, представила професійну лінійку препаратів для обробки і догляду за шкірою, а також провела презентацію популярних методик фінішної обробки взуття.

Після семінару всі учасники продовжили спілкування в неформальній обстановці. Дякуємо всім за участь в семінарі!