07.10.2019

Спортивний захід тато, мама, я - спортивна сім'я

V-center Спортивний захід тато, мама, я - спортивна сім'я

Здоров`я є головною цінністю будь-якої людини. Усі люблячі батьки докладають багато зусиль для того, щоб виростити своє чадо сильним і здоровим.

Щоб долучити дітей до здорового способу життя, компанія «В-Центр» започаткувала нову традицію у вигляді щорічного проведення спортивного заходу під назвою: «Мама, тато, я - спортивна сім'я». Дана спартакіада ​​проводиться кожного року до Дня захисту дітей. Це відмінна можливість ще більше поліпшити взаємини між дітьми і батьками і розвинути фізичні здібності. Спільна участь у подібних конкурсах є запорукою трудових перемог сім`ї, доброго здоров'я і чудового настрою. Займатися спортом разом весело і корисно.

Участь в заході взяли 62 команди наших співробітників зі своїми дітьми, віком від 3 до 16 років. В ході спартакіади було проведено чотири види змагань:

  • «городки»;
  • «дартс»;
  • «міні-баскетбол»;
  • «естафета».

Святкова програма була дуже насиченою. Проводилися різні конкурси з аніматорами та лотереї, на яких були розіграні тематичні подарунки. Всі маленькі учасники отримали приємні подарунки, а переможці були нагороджені премією та грамотами.

Ми не збираємося зупинятися і надалі плануємо впроваджувати нові традиції, які допоможуть домогтися згуртованості як в родині, так і в колективі. Всім батькам і дітям ми бажаємо здоров`я, оптимізму та подальших спортивних успіхів.