10.10.2019

Екологічні аспекти шкіри і екошкіри

V-center Екологічні аспекти шкіри і екошкіри

На практиці не раз було доведено, що натуральна шкіра має набагато більше переваг, ніж штучна. Це дуже міцний матеріал, який має дуже довгий термін служби. У число його інших переваг можна віднести:

  • гігроскопічність;
  • презентабельний зовнішній вигляд;
  • висока еластичність;
  • податливість в обробці;
  • щільність;
  • стійкість до високих і низьких температур.

Собівартість і трудовитрати натуральної сировини досить високі, що безпосередньо впливає на ціну готової продукції. Велика частина людей вважає за краще купувати вироби з натуральної шкіри, однак їх вартість не завжди доступна кожному, тому виникла необхідність шукати альтернативи такому матеріалу.

Після того, як на ринку з`явилася екошкіра, її багато хто став вважати гідною заміною натуральному матеріалу. Екошкіра винайдена в 1964 році, в США. Важливою перевагою в сучасному світі є доступність. Речі з екошкіри коштують набагато менше, ніж продукція з натурального матеріалу. Однак тут постає питання: «наскільки довго прослужить виріб?» Або в даному випадку «скупий платить двічі?» Проведена оцінка показала, що екошкіра є не такою вже й «ЕКО». Це звичайний пластичний матеріал з новим зовнішнім виглядом. На тлі цього виникає питання: «чи є така сировина етичною та стійкою?» Сучасний ринок синтетики останнім часом істотно розширився і поповнився новими синтетичними матеріалами, які стали дешевою альтернативою натуральної шкіри. Варто відзначити, що в більшості випадків штучний матеріал має в своєму складі полівінілхлорид. Це пластичний синтетичний полімер, який відрізняється стійкістю до біорозкладу. Крім цього, він робить негативний вплив на рослинний і тваринний світ. Роз`їдаюча дія і вплив на накопичення хімічних речовин має дуже поганий вплив на дику природу, в той час, як харчовий ланцюжок триває.

Переваги натуральної шкіри перед штучною цілком очевидні. Даний матеріал ніколи не втратить своєї популярності. Якими б достоїнствами не володіли альтернативні варіанти, вони не зможуть перевершити натуральну шкіру за якістю, витривалістю та практичністю.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/jr400557/v-center.in.ua/www/catalog/view/theme/default/template/information/news.tpl on line 63