11.11.2020

ТОП - 4 відмінності автомобільної шкіри від інших видів шкіри

V-center ТОП - 4 відмінності автомобільної шкіри від інших видів шкіри

Більшість покупців не розуміють різницю в шкірі для пошиття взуття, дивана і автомобільних сидінь. Автомобільна шкіра - це зовсім інший продукт, ретельно спроектований і розроблений для задоволення найсуворіших вимог, відповідний естетичним і екологічним характеристикам.


Сьогодні ми розглянемо 4 основні відмінності:


1.Товщина


Одна з відмінностей автомобільної шкіри є її товщина. Зниження ваги салонів автомобілів є пріоритетним завданням вже кілька років, менша вага означає зниження витрат палива. Однак товщина шкіри визначає, наскільки вона міцна і стійка до пошкодження. Натуральная автомобільна шкіра зазвичай має товщину менше 1,2 мм, а товщину покриття поверхні - менше 50 мкм.


Товщина завжди вказується виробником в рамках діапазону, так як може варіюватися всього на 0,1 мм.


2.Функціональні характеристики


Ще одна важлива відмінність автомобільної шкіри від шкіри інших видів - це функціональні вимоги. У споживачів більш високі очікування щодо автомобільної шкіри, ніж у відношенні інших видів шкіри. Зрештою, автомобільні салони піддаються інтенсивної експлуатації, високим температурам, сонячного світла, появи плям і забруднень.


Багато з цих проблем вже вирішені завдяки натуральним властивостям шкіри. Стандарти продовжують удосконалюватися, а покриття покращують природні якості матеріалів.


3.Зовнішній вигляд


На етапі обробки натуральна шкіра набуває безліч додаткових властивостей. Відносно інтер'єрів автомобілів потрібно досконалість у всьому, тому кожна шкіра оброблена таким чином, щоб мати рівну поверхню і рівний розріз. Вона повинна бути гнучкою, поступливою по відношенню до форми тіла користувача, але потім повертатися в початковий стан.


Спеціальне фарбування з використанням барвників і пігментів надає шкірі неповторну привабливість. Це задовольняє як естетичні вимоги, так і вимогам безпеки. Оскільки сонячне світло не повинно відбиватися від поверхонь. Спеціальні технології покриття допомагають не тільки реалізувати це завдання, але також роблять матеріал приємним на дотик.


4.Термін служби


Автомобільна шкіра розрахована на довгий термін служби. Вона не вимагає особливого догляду, оскільки виготовлена ​​таким чином, щоб витримувати часте використання і бути стійкою до різних ушкоджень. Однак, найбільш вражаючим є спосіб обробки натуральної шкіри. Будь-який матеріал, до якого ми часто торкаємося і проводимо дуже багато часу, повинен бути безпечним.


У більшості випадків продукти, що використовуються для обробки і подальшого догляду за натуральною шкірою виробляються на водній або рослинній основі. Якщо ви також задаєтесь питанням про те, куди зник «запах нових автомобілів», то відповідь полягає в тому, що при виробництві натуральної шкіри для оббивки салонів автомобілів, використовується все менше летючих органічних сполук. Відповідно, в повітрі автомобіля відсутні запах.


З огляду на всі перераховані відмінності, очевидно, що автомобільна шкіра - це не просто шкіра.


Джерело: https://www.one4leather.com/©