13.07.2019

За що варто любити сумки з натуральної шкіри?

V-center За що варто любити сумки з натуральної шкіри?

У давнину, сумка була важливим атрибутом.

Сумка була мішечок, який носили на поясі і жінки і чоловіки. У мішечки складали монети, вони служили гаманцем, найчастіше у чоловіків, а жінки складали туди необхідні предмети побуту, що могло стати в нагоді протягом дня, далеко від будинку.

Пізніше, жіночі сумки почали робити більш яскравими, ніж чоловічі, щоб з'явилося відміну, їх прикрашали золотими нитками, бісером і дорогоцінними каменями. Якість і обробка сумки, служили показником соціального статусу жінки, чим яскравіше і, чим більше сумочка була прикрашена, тим багатше була жінка.

Сумки з натуральної шкіри завжди цінувалися за їх презентабельний вигляд, практичність і довговічність. Вироби з альтернативних матеріалів (текстиль, дерматин, поліуретан та ін.) Давно змагаються з шкіряними аксесуарами, але так і не можуть перевершити їх по цілому ряду параметрів. Мабуть, незаперечним плюсом «штучних» сумок є лише їх демократична ціна. По іншим пунктам шкіряні сумки помітно перевершують своїх «конкурентів». І справа не тільки в міцності і зносостійкості матеріалів, але і в загальній естетиці шкіргалантерейних аксесуарів.

Отже, за що ми любимо сумки з натуральної шкіри?

5 причин, чому варто вибрати шкіряну сумку:

  • Тривалий термін служби. Сумки з натуральної шкіри довговічніше своїх альтернативних «побратимів» в кілька разів.
  • Термостійкість. Шкіряні сумки не потріскаються на морозі і не «розплавляться» при пекучому сонці.
  • Респектабельний зовнішній вигляд ..
  • Екологічність. Шкіра - натуральний матеріал, який не володіє різким запахом, не викликає алергії і не виявляє небажаного впливу на навколишнє середовище.
  • Тактильні відчуття. Їх теж не слід скидати з рахунків. Шкіряні сумки неймовірно приємні на дотик: вони зігріваються від дотиків і дарують ні з чим не порівнянне відчуття комфорту і затишку. Крім того, їх завжди приємно тримати в руках.

Правильна сумка - це та деталь, яка робить образ завершеним.