04.03.2020

Натуральна взуттєва шкіра - що це і навіщо?

V-center Натуральна взуттєва шкіра - що це і навіщо?

ТОП-5 взуттєвих артикулів від V-center

Натуральна взуттєва шкіра - це матеріал, який використовується для пошиття взуття різних видів. Кожна готова пара по-своєму унікальна, оскільки структура, візерунок і обробка шкіри відрізняється між собою. Для виготовлення виробів застосовується високоякісна натуральна взуттєва шкіра. Її головними плюсами є надійність і стійкість до зношування.

Існують різні типи сировини, кожен з яких має різні характеристики. В області взуттєвого виробництва в основному використовують оброблені шкури ВРХ, кіз, коней, свиней, овець. Для виготовлення дизайнерських моделей застосовують екзотичну сировину: зміїна, страусина, крокодилячу шкіру.

Шкіра для взуття має два способи застосування:

Для верху взуття: така шкіра піддається багаторазовій обробці і ряду випробувань, що допомагає в підсумку отримати дуже щільний, але при цьому високоякісний і "дихаючий" матеріал.

В якості підкладки для взуття: для даного матеріалу використовується шкіра барабанного фарбування, при виготовленні якої застосовуються різні методи вичинки та фарбування.

Компанія V-center пропонуємо величезний асортимент натуральної взуттєвої шкіри. Ось ТОП-5 наших взуттєвих артикулів, які є популярними на ринку:

1. Крейзі-Хорс гідрофобний - це взуттєва шкіра, з натуральною лицьовою поверхнею, жировим покриттям. Буває гладкою і з декоративним тисненням. Виготовляється в товщині 1,4-1,6; 1,6-1,8; 1,8-2,0; 2,0-2,2. Буває в кольорах: шоколад, коричневий, синій, testa di moro. Даний артикул підійде для виробництва чоловічого, жіночого, спортивного взуття, спецвзуття та взуття для військовослужбовців.

2. Спілок - НУБУК - це взуттєва шкіра, барабанного фарбування з спилка, з пишучим ефектом. Виготовляється в товщині 1,2-1,4; 1,4-1,6. Буває в кольорах: червоний, пітон, чорний, світло-сірий, сірий, темно-сірий, жовтий, блакитний, світло-рожевий, темно-синій, синій, коричневий, бордо. Даний артикул використовується для пошиття чоловічого, жіночого та спортивного взуття

3. Камея - це взуттєва шкіра барабанного фарбування зі шліфованою лицьовою поверхнею і декоративним тисненням. Виготовляється в товщині 1,4-1,6; 1,5-1,7. Буває в кольорах: червоний, чорний, синій, жовтий, синій мат, чорний мат, бордо, білий, темно-коричневий, оливковий.

4. Нубук Siliconato - це взуттєвий артикул барабанного фарбування зі шліфованої лицьовою поверхнею, гладкий і з водовідштовхувальним покриття. Виготовляється в товщині 1,4-1,6; 1,5-1,7; 1,6-1,8; 1,7-1,9; 1,8-2,0. Буває в кольорах: lite brown, чорний, mogano.

5. Палермо - це взуттєва шкіра барабанного фарбування зі шліфованої лицьовою поверхнею і восковим покритіем. Виготовляється в товщині 1,2-1,4; 1,4-1,6; 1,6-1,8; 1,8-2,0. Буває в кольорах: коньячний, camel, зелений, чорний.

Ми пропонуємо величезний асортимент натуральної взуттєвої шкіри. Наш завод оснащений сучасним італійським обладнанням, завдяки чому ми випускаємо великі обсяги високоякісної продукції.

У нас ви можете придбати взуттєву шкіру оптом і вроздріб. Наша продукція відрізняється високою якістю і продається за дуже вигідними цінами. Наш товар створює гідну конкуренцію як на вітчизняному шкіряному ринку, так і за кордоном. Дізнатися детальну інформацію про продукцію і умови за телефоном:

380675119928 Світлана, 380675141061 Анна