22.06.2021

Натуральна шкіра чи її замінники?

V-center Натуральна шкіра чи її замінники?

Натуральна шкіра чи її замінники? Відповідаючи на це питання, найвищим пріоритетом варто виділити його екологічність! У відкритих джерелах існує безліч думок, які стверджують, що виробництво натуральної шкіри - це зло, шкодить живим істотам і, екології в цілому! Чи так це?

По-перше, шкіри тварин, які використовуються у виробництві натуральної шкіри, є побічним продуктом м'ясної й молочної промисловості. По-друге, давайте подивимося, що з цього приводу говорить статистика ... Приблизно 7 000 000 тонн коров'ячих шкур на рік утворюється шляхом споживання людством м'яса! Спалювання або вивезення на звалища - матимуть величезний негативний вплив для навколишнього середовища, а ось новітні екологічні технології переробки шкур тварин, дозволяють вирішити цю проблему

Людство відправляється на пошуки альтернатив ... Чи вирішать замінники натуральної шкіри екологічне питання і наскільки вони гарні в побуті? З цим питанням розбиралася команда кореспондентів каналу ТРК Україна, проводячи дослідження в лабораторії підприємства V-Center.

 

Основні критерії оцінки:

 

· Міцність (яке навантаження витримує)

· Еластичність

· Повітропроникність (здатність дихати)

 

Давайте подивимося, що вийшло:

 

 

 

Як показали дослідження, використання речей з замінників натуральної шкіри мають негативний вплив на здоров'я людини! Ну і на завершення, ще трохи статистики ... Натуральна шкіра в землі розкладається протягом 4 років! Її замінники: штучна шкіра - 40 - 50 років, поліуретан - 100 років!

 

Висновок очевидний! Натуральна шкіра і її виробництво вирішують і екологічні проблеми і питання, пов'язані з безпечним використанням цього матеріалу людиною!

 

Джерело: https://kanalukraina.tv/ru