31.08.2021

Шкіра для автомобільних сидінь

Автомобільна шкіра
-

м2

+

Шкіра для автомобільних сидінь впливає не тільки на зовнішній вигляд салону, але також і на довговічність оббивки, зручність. Матеріал відрізняється міцністю, і, на відміну від звичайної тканини, не піддається стиранню та утворенню катишків. Підібрати якісну шкіру для сидінь авто можна на сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «В-Центр».

Що застосовують?

Щоб салон авто виглядав розкішно, водії здебільшого зупиняють свій вибір на натуральній шкірі. Для цього використовується така сировина, як шкури великої рогатої худоби (корів, биків, телят). Вони відрізняються більшою щільністю, міцністю, при цьому є досить м’якими. Якісна шкіра для автомобільних сидінь не має подряпин, порізів, шрамів і яких-небудь дефектів. Якщо є якісь недоліки, то вони шліфуються в такий спосіб, щоби поверхня зберегла свій природний малюнок і пористість. Деякі сорти не мають рельєфу, а тому його можуть наносити з допомогою преса, фарбувати лаком і таке інше.

Використовується така шкіра для сидінь автомобіля:

  • анілінова. Була популярна донедавна, але сьогодні вже використовується значно рідше. Досить м’яка, має насичені кольори, забарвлюється тільки фарбами. Якщо немає захисного покриття, то матеріал менш стійкий до зношування, а тому потребує певного догляду. Може швидко втрачати колір;
  • напіваніліновою. Сировина оброблена та пофарбована аніліновими барвниками. Після фарбування зверху наноситься захисний шар, що забезпечує міцність та довговічність матеріалу. Напіванілін більш стійкий до подряпин, зносу, бризок і таке інше. Зазвичай його використовують для перетяжки авто високого класу;
  • наппа. Ця натуральна шкіра часто зустрічається в салонах розкішних автомобілів. Сировина не піддається змінам, а тому первісна текстура збережена. Поверхня покривається більш надійним та якісним оборонцем, що забезпечує високу міцність. Дуже довго зберігає свій привабливий зовнішній вигляд;
  • пігментована шкіра для автомобільного сидіння. Текстура матеріалу скоригована. Вона вважається меншою мірою натуральною, але водночас більш міцною, ніж попередні варіанти. Приємна на дотик, але менш приваблива на вигляд. Найчастіше використовується для авто середнього цінового сегмента. Для швидкого тесту на визначення, типу матеріалу у вашій машині можна налити трохи води на її поверхню. Анілінова основа швидко вбирає воду, напіванілінова — буде робити це трохи довше, а пігментована — легко пропустить вологу.

Шкіра для автомобільних сидінь від виробника В-Центр

 

Перевага натуральної шкіри для автомобільних сидінь

До переваг треба віднести такі моменти, як:

  • благородний, дорогий зовнішній вигляд;
  • поверхня приємна на дотик;
  • характерний запах, який подобається певній масі людей;
  • підвищена стійкість до зношування, атмосферних опадів, довговічність.

Деякі власники авто набувають звичайну шкіряну сировину, яка більшою мірою підходить для оббивки меблів. Водночас вони не враховують, що якісні характеристики можуть дещо відрізнятися й не підходити для певних цілей. Так, мають бути враховані зовнішні чинники, що впливатимуть на поверхню — вологість, температурні перепади, тертя й таке інше.

Де купити шкіру для автомобільних сидінь

На сайті заводу з виробництва натуральної шкіри «В-Центр» представлений широкий асортимент якісної та надійної продукції від виробника. Тут ви зможете купити шкіру для сидінь авто на будь-який смак і гаманець.

У каталозі представлені найрізноманітніші види шкіри, що відрізняються за товщиною, міцністю, кольором і текстурою. Вартість продукції залежить від обсягу, якості. Компанія розташована у Вознесенську. Оформити заявку можна зв’язавшись із досвідченими менеджерами за телефонами, які вказані на сайті. Співробітники допоможуть підібрати потрібний варіант шкіри, порахують кількість, а також підкажуть щодо способу оплати. Доставка замовлення здійснюється в найкоротші терміни всією територією України.

Також, у нас можна купити шкіру для перетяжки салону автомобіля https://v-center.in.ua/ua/kupit-kozhu-dlya-peretyazhki-salona-avtomobilya