15.07.2020

COVID-19: Готова натуральна шкіра безпечна - 5 підстав

V-center COVID-19: Готова натуральна шкіра безпечна - 5 підстав

«Подальша дезінфекція готової натуральної шкіри не потрібна», - це найкоротша можлива відповідь, яка може бути надана на питання про безпеку натуральної шкіри, звернена до шкіряних заводів. Безпека в цьому сенсі означає вірогідність того, що вірус не передається через г натуральну шкіру. Проте, за даними коротким твердженням варто розширене пояснення Департаменту навколишнього середовища Асоціації італійських спеціалістів UNIC, яке роз'яснює підстави безпеки натуральної шкіри.

Готова натуральна шкіра - безпечна

«На додаток до встановленим вимогам щодо товарів в цілому, ймовірність передачі вірусів, - йдеться в примітці UNIC - і, зокрема, коронавіруса через готову натуральну шкіру, дуже мала». Перш за все, тому, що, як зазначено в «декількох звітах про Covid-19, нещодавно опублікованих Національним інститутом охорони здоров'я Італії (ISS)», дані віруси «більш сприйнятливі до факторів навколишнього середовища (температурі, сонячного світла, значенням pH і т.д .), фізичних факторів (ступеня дегідратації матриксу) і біологічних факторів (антагонізму мікробів), ніж інші патогенні віруси людини ». Але, саме щодо натуральної шкіри UNIC пішли ще далі, надавши деякі пояснення.

П'ять підстав

UNIC виділив 5 підстав безпеки натуральної шкіри. Перше: «Шкури, від сировини до готового продукту, не є відповідним субстратом розмноження вірусу», який, як «загальновідомо, потребує життєво важливою клітці-власника для своєї реплікації». Друге: «Більшість вологих процесів і процесів сушіння відбуваються при температурі вище 55 ° C і протягом досить тривалого періоду часу, щоб інактивувати віруси і їх інфікують здатність». Третій: «Значення pH на попередніх стадіях процесу дублення (зоління, мацерація) несумісні з підтриманням структурної цілісності Covid-19». Іншими словами: «Вони знижують його інфікується здатність». Четверте: «Під час процесів обробки і прасування натуральної шкіри під впливом температури, при якій обробляється натуральна шкіра, вірус пошкоджується і втрачає свою інфікується здатність». П'яте: «Натуральна шкіра - це пористий матеріал, який, навіть в разі контакту з вірусом, перешкоджає його вільному вивільненню».

Додаткова безпека

Іншими словами, достовірність непередаваемости вірусу дуже висока. До того ж, для боротьби з вірусом і забезпечення безпеки працівників на робочих місцях застосовуються «додаткові заходи, прописані в протоколах по боротьбі з інфекцією». Таким чином, Асоціація італійських кожевников UNIC приходить до наступного висновку: «Ризик Covid-19 є загальним, тобто присутній в будь-якому середовищі. І він більше міститься в сфері дублення натуральної шкіри в силу особливого виробничого процесу ». Звідси випливає, що «вірогідність присутності вірусу на готової натуральної шкіри - дуже мала і, тим не менше, якщо він і присутній, він нейтралізується в результаті виробничих процесів. Отже, будь-яка прання, дезінфекція та санітарна обробка готової натуральної шкіри вважається марною і шкідливою ».

 

Джерело: https://www.laconceria.it/©